W obecnym stanie epidemii bardzo prosimy zarówno mieszkańców, jak i pracowników jednostek obsługiwanych o ograniczenie przychodzenia do GZEAS w Zielonkach.

W przypadku gdy potrzebujecie Państwo załatwić sprawę w naszej jednostce prosimy o wybór kontaktu: telefonicznego,  e-mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., gzeas@gzeaszielonki.pl, lub za pośrednictwem skrzynki e-puap: m7yo1y17cc/SkrytkaESP, /m7yo1y17cc/Skrytka z wykorzystaniem profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

Ponadto dla złożenia jakiegokolwiek pisma przy wejściu do budynku GZEAS w Zielonkach umieszczona została Skrzynka Podawcza, w której można pozostawić wnioski/podania/dokumenty/pisma w formie papierowej. W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku/podania/dokumentu/pisma, uprzejmie prosimy o wskazanie w jego treści jednoznacznej informacji o treści: proszę o przesłanie potwierdzenia i podanie adresu email lub nr fax Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia zostanie przesłane na wskazany adres e-mail w formie skanu lub formie papierowej na nr faxu.

Dyrektor GZEAS w Zielonkach